Mongolopedia Wolna Encyklopedia

Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać.

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


daifugo

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
daifugo [2021/07/21 20:46]
patryk [Reguły dodatkowe]
daifugo [2022/01/04 18:08] (aktualna)
patryk [Rozgrywka]
Linia 23: Linia 23:
  
 Gracz, który pozbędzie się wszystkich swoich kart, kończy dane rozdanie. Gra toczy się do momentu, kiedy ustalone zostaną wszystkie miejsca w hierarchii, tj. kiedy kart pozbędzie się przedostatni gracz. Gracz, który pozbędzie się wszystkich swoich kart, kończy dane rozdanie. Gra toczy się do momentu, kiedy ustalone zostaną wszystkie miejsca w hierarchii, tj. kiedy kart pozbędzie się przedostatni gracz.
 +
 +Kiedy gracz biorący lewę jednocześnie zakończył rozdanie i pozbył się wszystkich swoich kart, następną lewę rozpoczyna gracz o najwyższej hierarchii albo następny gracz.
 ===== Reguły dodatkowe ===== ===== Reguły dodatkowe =====
   * Jokery są nie tylko najwyższą kartą w grze, ale mogą także zastępować dowolną kartę, tworząc parę, trójkę lub karetę z innymi (np. piątka kier i joker tworzą parę piątek, a dwa króle i dwa jokery mogą być karetą króli).   * Jokery są nie tylko najwyższą kartą w grze, ale mogą także zastępować dowolną kartę, tworząc parę, trójkę lub karetę z innymi (np. piątka kier i joker tworzą parę piątek, a dwa króle i dwa jokery mogą być karetą króli).
daifugo.txt · ostatnio zmienione: 2022/01/04 18:08 przez patryk