Mongolopedia Wolna Encyklopedia

Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać.

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


start

W polskiej Mongolopedii mamy 2861 haseł.

Wydarzenia

21 lutego

Zobacz też

UŻYTKOWNIKU! GOŚCIU!
impglory.jpg
Rozpoczynamy kolejny rok ciężkiej pracy ku chwale Wielkiego Imperium Mongolskiego i Wielkiego Chana! Niech duma z dokonań własnych i naszych przodków zawsze nam towarzyszy! Udekorujmy nasze jurty i wspólnie przeżyjmy nadchodzący okres radości i świętowania! Wesołych Pastorek!

WSZYSCY WIERNI WIELKIEMU CHANOWI!
kalifenter.jpg
Uczcijmy ten niezwykły czas, kiedy Władca odwiedza nasze domostwa i otacza opieką swój wierny lud. Niech nadchodzący nowy rok będzie okazją do jeszcze gorliwszej służby Imperium, przodkom i naszemu Wielkiemu Chanowi.

Strona główna

Witaj w Mongolopedii, wolnej (zgodnie ze standardami mongolskimi) encyklopedii, której TY nie możesz redagować. Znajdziesz tu informacje dotyczące świata, który był, świata, który jest, oraz świata, który będzie. Możesz też zapoznać się z prawidłami obowiązującymi w grach z uniwersum Mongolian Mercenaries. Niezarejestrowani użytkownicy mogą wyrażać swoje opinie tutaj.
Zanim jednak zaczniesz przeglądać Mongolopedię, radzimy Ci zapoznać się z Informacjami dotyczącymi poszanowania innych narodów i religii.

Portale

Czy wiesz...

Z nowych artykułów w Mongolopedii:

Grafika na medal
kalif.jpg
Kalif widziany oczyma sztucznej inteligencji (wygenerowane przez Bing Image Creator)
Artykuł na medal
Koi-Koi - to japońska gra karciana, wykorzystująca karty Hanafuda, dla 2-3 graczy. Podczas gry gracze dopasowują karty z ręki oraz stosu do kart na stole i starają się zdobyć specjalne układy kart dające punkty. (więcej...)
Pozostałe artykuły na medal
start.txt · ostatnio zmienione: 2023/11/28 18:49 przez patryk