Mongolopedia Wolna Encyklopedia

Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać.

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


wielki_zamach

Wielki Zamach

Wielki Zamach- wydarzenie mające miejsce 21 grudnia 2012 r., obejmujące swym działaniem całą Ziemię. W tym dniu z niewyjaśnionych przyczyn i za pomocą nieznanych środków zniszczona została większość infrastruktury informatycznej oraz wysokiej technologii. Ogromne zasoby wiedzy zostały utracone, a cały świat pogrążył się w chaosie i anarchii. W wyniku tego wybuchła duża liczba lokalnych konfliktów. Praktycznie cały porządek społeczny, gospodarczy i polityczny został zburzony. Wielki Zamach doprowadził do praktycznie cofnięcia się cywilizacji o co najmniej 100 lat.
Większość tajemnic Wielkiego Zamachu pozostaje niewyjaśniona. Największymi z nich są: zmiana kształtu Ziemi (na prostokątny) oraz zniknięcie kontynentów Ameryki i Australii, które nastąpiło 25 lutego 2013 r.
Po Wielkim Zamachu nastąpił okres nazywany Rozbiciem światowym, z racji wielu ogłoszonych wtedy secesji, który w różnych regionach świata trwał do 2015 r. W tym czasie sytuacja wyklarowała się na tyle, by powstał nowy porządek świata, w którym główną rolę gra Wielkie Imperium Mongolskie.

Zobacz też

wielki_zamach.txt · ostatnio zmienione: 2012/01/18 12:56 (edycja zewnętrzna)